tutoriale.net
Bine Ati Venit Pe FoRumuL www.tutoriale.MonsterForum.NeT

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

tutoriale.net
Bine Ati Venit Pe FoRumuL www.tutoriale.MonsterForum.NeT
tutoriale.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
HoSu#LiCa.
HoSu#LiCa.
Mesaje : 307
Reputatie : 0
Inscriere : 11/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara
Jocuri Favorite : Fotbal Inot
Stare De Spirit : Fericit
http://dynasti.ro.cm/

 Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic Empty Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic

Sam Feb 12, 2011 12:44 am
La sfârşitul zilei totdeauna îmi place să închid aplicaţiile deschise pentru a pregăti computerul meu pentru a doua zi. închid manual fiecare cerere. În funcţie de numărul de cereri deschis acest lucru poate fi o pierdere de timp. Oamenii de la NTWind software au o utilitate perfectă pentru această situaţie aptly numit închidere tuturor ferestrelor. În loc de închidere manual fiecare cerere faceţi clic pe butonul Închidere tuturor ferestrelor din bara de activităţi.

În acest articol vă va arăta cum să instalaţi şi să configuraţi Close All Windows de pe computer pentru accesul simplu, pe bara de activități.

Pentru a obţine a început cap peste NTWind software şi Descărcaţi cea mai recentă versiune de închidere tuturor ferestrelor.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

După ce fişierul este descărcat extrage folderul CloseAll într-o amplasare permanentă pe computer. Deoarece Close All Windows este o aplicaţie am extras folderul la C:\Program Files\ în cazul în care cererile sunt de obicei instalate.



Pentru acces uşor este cel mai bun pentru a PIN-ul aplicarea în bara de activități. Glisaţi aplicarea închidere tuturor ferestrelor din folderul CloseAll de pe bara de activități.

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum