tutoriale.net
Bine Ati Venit Pe FoRumuL www.tutoriale.MonsterForum.NeT

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

tutoriale.net
Bine Ati Venit Pe FoRumuL www.tutoriale.MonsterForum.NeT
tutoriale.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
HoSu#LiCa.
HoSu#LiCa.
Mesaje : 307
Reputatie : 0
Inscriere : 11/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Timisoara
Jocuri Favorite : Fotbal Inot
Stare De Spirit : Fericit
http://dynasti.ro.cm/

 Cum faci metin2 [client] in romana Empty Cum faci metin2 [client] in romana

Dum Feb 13, 2011 4:10 am
Pasul 1)Downloadezi fisierele : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pasul 2)Dezarhivati WinRar`ul (daca nu aveti : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si scrieti "download winrar free")

Pasul 3)Intrati in "mc.txt" si scrieti acolo numele serverului pe care jucati (de ex:thedarkmt2.idle.ro)

Pasul 4)Copiati toate fisierele excluzand (inafara de) "patch" diDezarhivati WinRar`ul (daca nu aveti : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si scrieti "download winrar free")

Pasul 3)Intrati in "mc.txt" si scrieti acolo numele serverului pe care jucati (de ex:thedarkmt2.idle.ro)

Pasul 4)Copiati toate fisierele excluzand (inafara de) "patch" din "MT2 Kag`s Patch" in metinul vostru.

Pasul 5)Luati tot ce este in "patch" si copiati in folderul "patch" din metinul dumnevoastra.

Pasul 6)Intrati pe "Power of Metin2.exe" si jucati in romana "MT2 Kag`s Patch" in metinul vostru.

PS:nu am mai fakut poze e usor
Bft:D! Razz





avatar
TeamWorld
Mesaje : 1
Reputatie : 1
Inscriere : 20/07/2011
Localizare : bistrita
Stare De Spirit : pe aici

 Cum faci metin2 [client] in romana Empty Re: Cum faci metin2 [client] in romana

Mier Iul 20, 2011 9:26 am
503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum